תמונות יפות

0
275
תמונות יפות לבית
קרדיט : https://www.mikoo.co.il/

 

תמונות יפות מהוות הכרח כשרוצים לייצר אווירה נעימה בבית. עיצוב בית מערב בתוכו פרטים רבים, שילוב של צבעים, פריטים דקורטיביים ומעניינים, ניצול המרחב בצורה הפרקטית ביותר ועוד. שילוב של תמונות יפות על פי טעם הלקוח כמובן יכול לתת את הטאצ' שחסר ואת החיבור בין הרהיטים השונים. כשמדובר בעיצוב של בית רצוי לשכור שירותים של מעצב פנים מנוסה. הדר דור היא מעצבת פנים דגולה, כזאת שרואה את הנכס, מחברת את כל הנקודות יחד עם הלקוח ויוצרת את בית החלומות שלכם.

תמונות יפות- עיצוב פנים

כמה אושר וסיפוק קיימים בכניסה לבית חדש שרכשתם או אולי אפילו בניתם בעצמכם על פי הויז'ן שלכם. אתם עומדים מול חלל ריק שקורא לכם למלא אותו ולא בטוחים מאיפה להתחיל. הטיפ הראשון שלנו עבורכם הוא ללכת על כיוון עיצובי שאתם אוהבים, שלא יימאס לכם בזמן הרחוק ולאו דווקא מה שאופנתי. תזכרו שכוונתכם היא לחיות בבית הזה לשנים רבות וגם אם לא באמת, תמיד כיף לשהות בבית שנעים לכם בו. ולא רק כיף, מחקרים מראים ששהות בבית שבא לכם להיכנס אליו ולבלות בו, תגדיל את הפרודוקטיביות שלכם ואת רמות האושר שלכם. טיפ נוסף הוא להשתמש אך ורק בתקציב שיש לכם. הכי מפתה להיכנס לחנויות גדולות ולבסוף לרכוש ריהוט שגדול עליכם כלכלית, אולי לקחת הלוואה גדולה יותר וכו. המלצה שלנו, הימנעו מכך. תוכלו למצוא פריטים מושלמים שתאהבו בכל סכום כסף שיש לכם. טיפ נוסף והכי חשוב קחו מעצב פנים. מעצב פנים יידע לעשות עבורכם את העבודה ולא תצטרכו להשתגע. מעצב נכון יידע לשלב פריטים שלא חשבתם עליהם בכלל, למשל תמונות יפות. מעולם לא חשבתי לרכוש תמונות לבית שלי וכשהתייעצתי עם איש מקצוע שהמליץ לי להוסיף ולתלות תמונה שאני אוהבת מעל הספה הגדולה בסלון, הבית שלי קיבל צורה אחרת, חדשה ומעניינת. לכן, אל תתקמצנו על מישהו שיודע את העבודה. תמונה יפה בסלון של אישה עם שמלה לבנה ארוכה וכובע מהלכת על שפת הים, נתנה לי את האוויר שהייתי צריכה.

תמונות יפות לסלון
קרדיט : https://www.mikoo.co.il/

תמונות יפות ולא רק בסלון

אם חשבתם שתמונות, מקומן רק בסלון או בחדר השינה, טעיתם. תמונה קטנה ומדויקת בחדר האמבטיה שלכם, נותנת את השיק שאתם כמהים לו בביתכם. הדר הוד היא מעצבת פנים מדהימה עם ראייה שונה מאלו שהכרתי עד היום. אם ברצונכם לעצב את הבית שלכם ולדעת היכן לשלב את התמונות הקטנות במרחב, הרימו אליה טלפון ותודו לי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here