דלתות מעוצבות

0
1783
דלתות מעוצבות

זו הסיבה, שאל לנו לזלזל במראה הדלתות ועלינו לזכור כי מדובר בכרטיס הביקור שלנו לעוברים ושבים ברחוב. מאמר זה יסקור את הסוגים המקובלים של דלתות כניסה מעוצבות ויספק לכם טיפים שעליהם מומלץ להקפיד בבחירת דלת מעוצבת.

סוגים פופולאריים של דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות נבדלות זו מזו בראש ובראשונה בחומר שממנו הן עשויות. החומרים הנפוצים עבור דלתות מעוצבות, הם עץ, פלדה, אלומיניום, ברזל ו-PVC. ניתן כמובן לשלב שניים מהחומרים לדלת מעוצבת,או להוסיף חלון זכוכית דקורטיבי. בבחירת החומר שממנו עשויה הדלת, יש לקחת בחשבון בראש ובראשונה את מזג האוויר במקום מגוריכם. באקלים הארץ ישראלי, דלת אשר פונה לשמש ובנויה מאלומיניום או חומר מוליך אחר עשויה להוביל לחימום מופרז של הבית כולו – דבר המהווה בעיה בתקופות הקיץ. יש לקחת בחשבון את הפונקציונאליות של הדלת, ורק לאחר מכן להתפנות לעסוק בנושא העיצוב והתאמתו לבית. ההבדל בחומרים משפיע גם על מראה הדלת לטווח ארוך. בעוד שדלת פלדה ואלומיניום יהיו עמידות יותר בפני נזקי מזג האוויר, דלתות מעוצבות עשויות עץ מאפשרות צביעה תקופתית אשר תעניק להן מראה חדש ורענן.

טיפים לבחירת דלתות מעוצבות

בכל הנוגע לעיצוב, בחירת דלת הינה אתגר, שכן על העיצוב להתאים לחיצוניות של הבית וכן לעיצוב הפנימי. דלתות כניסה פלדלת מעוצבות בהתאמה אישית יאפשרו למזמין ליהנות מחופש מוחלט בנוגע לעיצוב – החל מהצבע דרך החומר ועד לתוספות דקורטיביות שהלקוח מעוניין להוסיף לדלת.

לעומת זאת, דלתות מעוצבות בהזמנה מהמפעל יגיעו בדגם מוגדר, ויאפשרו ללקוח חופש בחירה רק בנוגע לצבעה של הדלת. יש לקחת בחשבון כי דלתות מפעל על פי רוב זולות יותר מדלתות בהזמנה אישית, ומשך האספקה קצר יותר.

שיקול חשוב נוסף בבחירת החומר שממנו עשויה הדלת הינו ביטחון. דלתות פלדה הן הבטוחות ביותר, אולם יש שיעדיפו דלתות במבצע מעוצבות עשויות עץ שכן אלו מאפשרות חופש עיצובי גדול יותר רבות מבחינת צבעים, חריטות ושילוב זכוכית. אף שמפתה מאוד לבחור דלת על פי מראה, מומלץ לבחון את כל האפשרויות בשוק לפני הבחירה בדלת עץ מעוצבת למול השקט הנפשי של דיירי הבית.

סוגי הדלתות נבדלים זה מזה לא רק בצבעים ובעיצוב אלא גם בגודל המפתח. באפשרותכם לבחור בדלת כפולה, אשר כוללת שתי דלתות שאחת מהן על פי רוב תהא סגורה, ואילו השנייה תאפשר כניסה ויציאה מהבית. דלת כפולה כוללת מפתח רחב מאוד לבית, ומקלה על הכנסת רהיטים. כמו כן, בעת אירוע תוכלו לפתוח את שתי הדלתות למפתח רחב ונגישות של הבית אל החוץ. גם כאן, בחירה בדלת בגודל סטנדרטי תעלה פחות באופן משמעותי מדלת כפולה, ויש לבחון את הבחירה בהתאם לשיקול הכלכלי.

מחפשים לrכוש דלת פלדלת במבצע? פנו היום לחברת PICKDOOR המובילה בתחומה במספר 050-7370772

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here